seat leon cupra r

Co znajdziesz w sportowych wersjach SEAT-ach?

Seat Leon FR jest wyposażony w reflektory LED i nawigację satelitarną z ekranem dotykowym. Oferuje niższe koszty eksploatacyjne i rozsądne osiągi.

Sportowy hatchback Seat Leon Fr

Ma zawieszenie obniżone o 15 mm w stosunku do standardowego samochodu, subtelny zestaw nadwozia i dodatkowe wyposażenie w porównaniu z innymi modelami tej serii. Oferuje więcej gadżetów niż Seat Leon w wersji standardowej. Z drugiej strony ma bardziej sportowy charakter niż model Xcellence.

Nowoczesny SUV Seat Ateca FR

Gwarantuje przyjemną i bezpieczną jazdę. Sprawdzi się wyśmienicie zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na autostradzie. Jest dobrze wyposażony. Oferuje reflektory LED, sportowe koła i zawieszenie, a także sportowe fotele obite czarnym zamszem Alcantara. Ponadto Seat Ateca Fr jest wyposażony w nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną oraz łącznością Apple CarPlay i Android Auto, z radiem DAB. Warto też zwrócić uwagę na kamerę cofania i przyciemniane tylne szyby.

Wygodny hatchback Seat Leon Cupra

Jest mocny, szybki, stylowy i stosunkowo tani w eksploatacji. Ma mocny silnik, masywną karoserię i duże aluminiowe felgi. W środku znajduje się nowoczesny 8-calowy ekran multimedialny. Seat Leon Cupra sprawdzi się doskonale w każdych warunkach.

W zależności od swojego nastroju możesz zmieniać konfigurację zawieszenia. Do wyboru masz tryb Komfort, Standardowy, Cupra i Indywidualny. W najbardziej agresywnym trybie Cupra układ kierowniczy staje się cięższy, a reakcja skrzyni biegów jest prawie natychmiastowa. Możesz nim jeździć wygodnie zarówno po mieście, jak i na autostradzie. Warto też wspomnieć o tym, co wchodzi w zakres standardowego wyposażenia Seata Leona Cupra.

Obejmuje tylne czujniki parkowania, nawigację satelitarną, klimatyzację, przyciemniane szyby tylne, połączenie telefoniczne Bluetooth i 10-głośnikowy system multimedialny z cyfrowym radiem DAB. Zawiera również system Android Auto i Apple CarPlay. Seat Leon Cupra ma praktyczny, bardzo wydajny silnik. Przyspiesza szybciej niż większość jego konkurentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *