seat leon

Jak odpowiednio pielęgnować skórzaną tapicerkę?

Skórzane siedzenia są wisienką na torcie luksusowych samochodów. Jednak bez odpowiedniej pielęgnacji mogą Ci szybko zbrzydnąć. Naturalna skóra ulega blaknięciu i pękaniu pod wpływem ciepła i promieni UV. Dlatego zobacz, jak możesz o nią zadbać.

Intensywne czyszczenie skórzanej tapicerki

Zacznij od odkurzania brudu i wszelkich zanieczyszczeń. Pamiętaj, by regularnie odkurzać wnętrze seata. Teraz spryskaj siedzenia ulubionym środkiem do czyszczenia skóry. Użyj miękkiej szczoteczki z włosiem, by delikatnie wyczyścić wszystkie problematyczne obszary.

Następnie wytrzyj tapicerkę do sucha. Użyj czystego, suchego ręcznika z mikrofibry. Wtedy łatwo i szybko zetrzesz nadmiar wilgoci. Poczekaj 1-24 godziny na wyschnięcie siedzeń w zależności od warunków atmosferycznych.

Pielęgnacja skórzanych siedzeń

Obficie i równomiernie nałóż preferowaną odżywkę do skóry. Utrzymuje wilgotność na odpowiednim poziomie. Zapobiega pękaniu skóry, a jednocześnie zapewnia ochronę przed promieniami UV. Dzięki temu nie musisz się martwić, że kolor wyblaknie. Teraz poczekaj 4-6 godziny, aż fotele pochłoną odżywkę.
Czystym, suchym ręcznikiem z mikrofibry zetrzyj nadmiar odżywki. Później wytrzyj dokładnie tapicerkę do sucha. Jeśli chcesz, by tapicerka w seacie wyglądała jak nowa, wykonaj wspomniane wcześniej czynności co 3-6 miesięcy.

Jakie udogodnienia oferuje Seat Leon?

Nowy, pięciodrzwiowy SEAT LEON to praktyczny, stylowy hatchback. Wyróżnia się efektownym, nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Jest niezwykle wygodny. Gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę.

Teraz jest dostępny z wieloma konfigurowalnymi funkcjami. Dzięki temu możesz dostosować Seata Leona do swoich potrzeb i oczekiwań. Siedzenia są niezwykle wygodne. Dlatego zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą wspaniale się zrelaksować w czasie podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz fotele z tkaniny, czy skóry, możesz się cieszyć komfortową jazdą. Przestronny SEAT LEON zapewnia każdemu pasażerowi więcej niż wystarczająco miejsca, by rozsiąść się wygodnie. Całkowita pojemność bagażnika wynosi 380 litrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *